Sloty online – nowy wymiar roz(g)rywki!

Sloty są zdecydowanie młodsze od innych gier dostępnych kasynach, jednak dzięki swojej prostocie i przystępności bardzo szybko zdobyły serca graczy i na stałe zagościły tak w kasynach naziemnych, jak i w kasynach online.

Zasady działania podstawowych slotów są dość proste z perspektywy gracza. W przypadku fizycznej maszyny gracz ustala wysokość zakładu, aktywuje „losowanie” i czeka na wyniki. Jeśli uśmiechnie się do niego szczęście i ikony/obrazki ułożą się tak, że maszyna rozpozna zwycięskie symbole, to doda środki do Twojego konta lub przejdzie od razu do wypłaty wygranej.

Sytuacja wygląda analogicznie dla slotów (jednorękich bandytów) online, ale tu gra jest jeszcze wygodniejsza. Wpłacamy środki, możemy ustawić grę automatyczną – czyli ustalamy stawkę i wybieramy liczbę gier, które chcemy aby zostały rozegrane. Możemy ustawić limit strat, np. wpłacamy 1000 PLN, ale ustalamy, że jeśli stracimy ponad 200 PLN, to automatyczna gra zostanie przerwana i będziemy mogli podjąć decyzję czy gramy dalej, czy tym razem pogodzimy się z nieznaczną stratą i wycofamy się z gry. Aby sprawdzić czy dana gra („automat”) nam pasuje, w większości kasyn online możemy wypróbować ją w wersji demo. Dostajemy wirtualną („sztuczną”) walutę, za którą możemy przeprowadzić symulację rozgrywki. Jeśli nie podoba nam się dana gra lub nie do końca rozumiemy np. schemat punktowania symboli, to możemy bezkosztowo spróbować innej. Sloty online możemy spotkać w każdym kasynie online oraz w większość aplikacji mobilnych (dostępnych w Sklepie Play albo App Store) oferujących gry losowe i liczbowe. Wybór jest naprawdę duży, od klasycznych jednorękich bandytów, przez sloty-owocówki, do slotów progresywnych, które oferują najwyższe wygrane.