Świąteczny klimat, czyli sloty online na grudzień

Coraz rzadziej odwiedzamy kasyna, a lokalni drobni gracze już nie tak często wrzucają monety do automatów na stacjach benzynowych czy w knajpach. Przestaliśmy lubić sloty? Wręcz przeciwnie, pokochaliśmy je na nowo, zdwojoną miłością, dzięki możliwości gry na urządzeniach mobilnych i online!

Dziś chcielibyśmy wam zaprezentować kolejną porcję znakomitych slotów wirtualnych, dostępnych w kasynach online. Usiądźcie wygodnie i pozwólcie wprowadzić się w świat slotów online!

Mamy grudzień, święta tuż, tuż. Przedświąteczny klimat budujemy w sobie na każdym kroku – od dobrych kilku tygodni sklepy przybrały świąteczne dekoracje, stacje radiowe coraz częściej emitują Last Christmas lub Snow is falling, religijni ludzie już ładnych parę dni chodzą do kościoła na roraty, a portale internetowe bombardują nas pomysłami na prezenty świąteczne. Czemu by nie dodać jeszcze czegoś do tego kociołka i wybierając grę w kasynie online postawić na coś równie świątecznego?

Polar Paws

To świetny wybór na grudniową porę. W tym przeuroczym slocie stworzonym przez Quickspin karty pola Wild przyozdobione są świątecznymi cukierkami lub jodłowymi wieńcami. Przyznajcie, co robicie odpalając nowego slota? No właśnie, wyciszacie dźwięki, bo wbudowana muzyka może doprowadzić do szału. A tutaj? Nawet się nie ważcie! Ścieżka dźwiękowa Polar Paws to przyjemne i nienachalne melodie w stylu świątecznym. Serio, jeśli tylko nie mamy w słuchawkach jakiejś fajnej playlisty, to spokojnie możemy pochillować przy świątecznych nutkach z tej gry. Autogra, tryb szybki i opcja gry demo standardowo są dostępne. Trzy rzędy, pięć kolumn, kupa zabawy!

Santa Surprise

Masz już dość kiepskich komedii świątecznych na Netflixie i chciałbyś się trochę rozerwać? Spróbuj slota Santa Surprise! Oprawa audiowizualna jest nieco słabsza, niż w Polar Paws, ale zasady działania i mechanika jest praktycznie taka sama. Po uruchomieniu gra bezpośrednio przechodzi do konkretów, czyli do czystej rozgrywki. Ustawiamy ilość linii (od 3 do 20), stawkę i możemy działać.