Wybierz dobre automaty online z milionów slotów

Wiecie, ile haseł pojawia się po wpisaniu w wyszukiwarce google.com po wpisaniu frazy „slots online”? 712000000. Dobrze widzicie, nie pomyliliśmy się z zerami – siedemset dwanaście milionów. Polskie „sloty online” to raptem 200 milionów mniej wyników. To astronomiczne sumy, które pozwalają uzmysłowić sobie jak ogromny jest to rynek. Rozwój technologii i kwestie bezpieczeństwa sanitarnego doprowadziły do masowej migracji graczy z maszyn stacjonarnych do Internetu.

Każde poważane kasyno online ma w swojej ofercie przynajmniej kilkadziesiąt „automatówek” i jednorękich bandytów. Aby gra była bezpieczna i godna zaufania, musi być w niej wbudowany niesamowicie rozbudowany generator liczb losowych, gwarantujący niemalże stuprocentową losowość. Czyim grom warto zaufać?

SPADE GAMING

Wydawać by się mogło, że rynek developmentu gier slotowych (czyli naprawdę kawał tortu) dzieli się tylko między firmy ze Stanów Zjednoczonych i Europy (głównie niemieckojęzycznych). Nic bardziej mylnego – Spade Gaming to prawdziwy azjatycki tygrys z Filipin. Mają na swoim koncie mnóstwo slotów, które wizualnie mogą konkurować z najlepszymi produkcjami amerykańskich firm. Sweet Bakery to slot, gdzie ikonkami w kolumnach są ciasteczka i inne słodkości. Dancing Fever to z kolei neonowy zawrót głowy, okraszony dużą dawką wyrazistej muzyki elektronicznej. Z ciekawostek – Spade Gaming wyprodukował pierwszy licencjonowany w Europie „fish hunter”, czyli gra z pogranicza hazardu i zręcznościówki (shooter, gdzie każdy strzał kosztuje kredyty, ale daje szansę na wygraną).

MOBILOTS SLOTS

Nazwa trochę zdradza rdzeń działalności tej firmy – ich gry dostępne są na urządzeniach mobilnych. Ale nie tylko! Dzięki programowaniu ich w oparciu o HTML5 można grać w nie zarówno na desktopach i laptopach, jak i urządzeniach mobilnych. Oferta ich slotów jest szeroka – podoba nam się, że mają slota praktycznie na każdą okazję (Crackin’ Eggs na Wielkanoc, Halloween Toons na Halloween i Gingerbread Jolly na Boże Narodzenie).